Makijaż na treningu. Jak się malować?

Większość dermatologów jest zgodna w kwestii, że najlepiej zrezygnować z makijażu w czasie treningu. Podczas wysiłku organizm pompuje więcej krwi, rozgrzewamy się i  rozszerzają się pory. Wówczas produkty nałożone na twarz wnikają w głąb skóry, zatykając pory. Stąd podrażnienia, krosty czy wysypka pojawiające się na twarzy po wyjściu z siłowni. Jest jednak mnóstwo kobiet, które nie czują się komfortowo występując  publicznie bez makijażu. Jeśli jesteś jedną z nich, nasza dzisiejsza propozycja będzie dla Ciebie idealna. To, że makijaż sportowy powinien być delikatny, podkłady mineralne a kosmetyki wodoodporne wiemy wszystkie, ale jakie konkretnie marki wybierać?

PUPA Sport Addicted
To linia kosmetyków dedykowana kobietom aktywnym. Produkty są potoodporne, dzięki czemu piękny makijaż może nam towarzyszyć w trakcie najbardziej intesywnego treningu.  Efekt perfekcyjnej cery zapewnia puder (cena: 79,20 zł) i korektor (cena: 67,90 zł), do makijazu oczu idealnie nada się wodoodporna mascara (cena: 96 zł) i niesamowicie trwały eyeliner (cena: 61 zł) a całość utrwali specjalny fixer w sprayu (cena: 79 zł). Po treningu mamy natomiast do dyspozycji mgiełkę do ciała (cena: 84,80 zł)oraz  krio-żel (cena: 75,90 zł), zapewniający uczucie rozluźnienia mięśni i schłodzenia skóry.


Wszystkie wymienione produkty znajdziesz w drogeriach Douglas. Chcesz otrzymać różowy worek PUPA, w którym będziesz mogła trzymać swoje kosmetyki? Wybierz się do drogerii a dowiesz się, jak go zdobyć.
Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger