O NAS

Cześć!
Jesteśmy Siostry Bukowskie czyli Patrycja i Martyna Bukowskie znane lepiej pod pseudonimami Pati i  Marsi.
Tworzymy energetyczny rodzinny duet, który największą popularność zyskał dzięki promocji zdrowego trybu życia na internetowym blogu założonym w 2012 roku. Mimo młodego wieku staramy się zadbać o każdy aspekt naszej działalności nieustannie się rozwijając. Kończymy odpowiednie kursy z zakresu treningu oraz motywacji aby móc lepiej zarażać sportową pasją. Forum dyskusyjne, Kółko Siostrzanej Motywacji, które ostatnio stworzyłyśmy, błyskawicznie zyskuje na popularności i na ten moment liczy już około 20 tys. aktywnych członkiń. Bardzo się z tego cieszymy i jeśli chcesz stać się kolejną z Sióstr po prostu dołącz do naszej grupy KLIK ;)

Wyznajemy zdroworozsądkową zasadę stawiania sobie granicy wyrozumiałości, która pozwala zachować balans między dążeniem do idealnej sylwetki a obowiązkami dnia. W myśl tej reguły należy traktować sport jako swoisty rodzaj "higieny osobistej" koniecznej w życiu każdego współczesnego człowieka i tak naturalnej jak pielęgnacja włosów czy codzienny prysznic. Innowacyjne podejście do tematyki fitnessu przysporzyło nam wielu sympatyków, nasz fanpage zebrał już ponad 200 tys. fanów, a stronę odwiedzono 9,8 mln razy, co czyni nas najpopularniejszym rodzeństwem w polskim internecie.

Jesteś zainteresowany reklamą na naszej stronie, chciałbyś zorganizować trening lub podjąć inne działania?Na pewno wspólnie wykreujemy ciekawą formę współpracy.
Skontaktuj się z nami bezpośrednio, na wszystkie maile odpowiadamy na bieżąco: p.m.bukowskie@gmail.com

4 komentarze:

  1. a może reklama na taxi jak są panie zainteresowane

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam was :) Z jakiego regionu Polski pochodzicie bo akcent jakby poznański :)

    OdpowiedzUsuń
  3. i chluuuuuuuuup :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger