Przyjdzie na to czas.

O znajomościach zawieszonych w czasoprzestrzeni po raz pierwszy przeczytałam w jakimś pisemku z półki `Przyjaciółka`. Czekałam w kolejce do dentysty, telefon mi padł i nie było z kim pogadać. Wtedy podjęłam desperacką próbę zabicia czasu, ratując się wątpliwej jakości prasą za niecałe dwa złote. Dziś natknęłam się na informacje na temat tego zjawiska po raz drugi, tym razem na jednym z portali. Mędrcy świata napisali, że czasem bywa tak, że ludzie się spotykają w niesprzyjających okolicznościach. Wtedy ich uczucie przechodzi w stan wstrzymania, musi przewinąć się parę osób, minąć trochę czasu, trochę się wydarzyć, żeby można było je odświeżyć. To jak jak z wyłączaniem Windowsa, możesz uśpić a później uruchomić ponownie. Jakie są zalety odkładania kogoś na później? Bardzo duże. Choć ludzką naturę cechuje to, że jesteśmy niecierpliwi to czasem lepiej jest się wstrzymać, niż spalić na starcie. A skąd wiadomo, że trzeba poczekać, a jeśli czekać to ile? No właśnie nie wiadomo. Trzeba się zdać na siebie. `Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su.`


PROTEINOWE BROWNIE
Dziś najpopularniejsze i najpyszniejsze ciasto świata zwane w czasach dzieciństwa murzynkiem. Nic nie przebije murzynka babci, jednak nasza wersja jest równie smaczna ;) W dodatku bez mąki, masła i cukru, sprawdźcie sami. Banalne w przygotowaniu, idealna opcja gdy najdzie Cię ochota na coś słodkiego ;)

Czego potrzebujemy?
200 g czerwonej fasoli (puszka)
opakowanie serka wiejskiego light
4 białka
60 g czekoladowej odżywki białkowej -----> KLIK!
4 łyżki miodu
20 g kakao
3 łyżki masła orzechowego

Jak to zrobić?

1. Do blendera wbijamy po kolei wszystkie składniki i dokładnie mieszamy.
2. Przelewamy gotową masę do formy, w której będziemy piekli ciasto. Wlewamy masę jedynie do połowy, ponieważ w trakcie pieczenia zwiększy ona swoją objętość. Jeśli wcześniej posmarujemy formę tłuszczem, łatwiej będzie wyjąć ciasto. Polecamy olej kokosowy.
3. Rozgrzewamy piekarnik do 180 stopni i pieczemy przez ok. 30 minut.


Napisała: Pati


Towarzyszyła: Marsi
Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger