Czy lubimy Sylwestra?

Najciekawsze opcje wpadają nam wtedy, gdy na nie nie czekamy. Stąd tak bardzo nie lubimy Sylwestra. Z jednej strony ogólnonarodowy hejt na przerysowane imprezy zakrapiane ruskim szampanem , z drugiej presja uczestniczenia w IMPREZIE ŻYCIA! Bo wszyscy się wtedy bawią, piją i nie licząc kalorii. W teorii brzmi wyśmienicie , jednak praktyka pokazuje, że wielkie nadzieje rodzą największe rozczarowania. Pamiętam swój najlepszy Sylwester w życiu. Miałam wtedy jakieś osiem lat, mama obudziła nas w pół do dwunastej, ciepło ubrała i zabrała na fajerwerki. Wspominam go najprzyjemniej bo słabo pamiętam. Te, które zapamiętam wyjątkowo dobrze kojarzę przed wszystkim z upodleniem moich znajomych (lub moim własnym), piciem wódki, która wyjątkowo nie wchodzi i pytaniem, które każdego 31 grudnia rodzi się w mojej głowie a brzmi `dlaczego nie jest tak fajnie, jak być powinno?`  Za każdym razem, gdy wyjątkowo nie chce mi się iść na imprezę to okazuję się ona trafną decyzją. Za każdym razem, gdy wyjątkowo nie chcę iść na Sylwestra okazuje się on beznadziejny. Wina nie leży więc w moim nastawieniu, nie leży też w towarzystwie, miejscu ani prowiancie. O co więc chodzi? Wiem, że ta zagadka nie tylko mnie nurtuje. Sekret tkwi w tym, że zjadają nas nasze własne oczekiwania. Potraktujmy Sylwestra jak kogoś, kto wpadł nam w oko -nie dajmy mu odczuć, że na maksa się nim jaramy! Choć ochota na mały melanż, spotkanie ze znajomymi i zabawę do rana drzemie w każdym z nas, to w ten wyjątkowy dzień trzeba zastosować tak zwany podryw na obojętność. Jak nie zadziała to już nie mam pomysłów. Póki co- kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana !

A dziś świąteczne zdjęcia, których zadaniem jest wprowadzenie nas w odpowiedni klimat.
Mamy da Was również konkurs!
 Do wygrania unikatowa, ręcznie wykonana biżuteria firmy Sadva. Elementy są starannie zrobione z bursztynu i srebra. Spraw prezent sobie lub bliskim. Jak to zrobić?
Polub fanpage Sadva na Facebooku -----> KLIK!
W komentarzu pod zdjęcie na facebooku informującym o nowym poście napisz, co wybierasz. Pierścionek, bransoletkę z kostkami czy bransoletkę z krzyżem?
Zwycięzców wybierzemy losowo i ogłosimy w środę ;)
bransoletka z krzyżem- Sadva 85 zł -----> KLIK!
bransoletka z kostkami- Sadva 183 zł -----> KLIK!
pierścionek- Sadva 89 zł -----> KLIK!
komplet- Nelly 179 zł -----> KLIK!
narzutka srebrna 279 zł Nelly -----> KLIK!
futro- Signific 99.99 zł -----> KLIK!
szalik- Szaleo 39.99 zł -----> KLIK!

Napisała: Pati
Zdjęcia: Marsi
Na zdjęciach: Marsi
Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger