A jak wyjdzie do toalety to chwycę za jego telefon!

Każdy z nas jest, lub kiedykolwiek był zazdrosny. Mówi się, że zazdrość to uczucie najbardziej pobudzające wyobraźnię. I choć wszystkie te uczucia z pogranicza zawiści staram się w sobie uciszać- to jedno uważam za całkiem potrzebne. Bo nie wyobrażam sobie, że mogłabym być z kimś komu jestem obojętna i na odwrót. Trzeba jednak ostrożnie balansować na cienkiej linie zwanej brakiem zaufania. Nie ma nic gorszego niż notoryczne przeglądanie telefonu/komputera chłopaka. Nie znam osoby, która nigdy w życiu tego nie robiła. Każdy z nas chociaż raz padł ofiarą cudzego szpiegostwa lub wcielił się w rolę myszkującego. Z jednej strony czujesz złość, bo wymagasz lojalności i szczerości, z drugiej natomiast uznajesz prawo do prywatności i nie masz ochoty dobrowolnie udostępnić swoich smsów. Jak się chce to można się przyczepić o wszystko, zawsze znajdziesz powód a nie znajduje tylko ten, kto nie szuka.... o to, że wysłałaś byłemu życzenia w urodziny, o rozmowy sprzed roku, o komentarz na Instagramie albo jego serduszko pod Twoim zdjęciem. Można sprawdzić historię w komputerze i zrobić awanturę o niepożądane strony, można zakraść się do mailowej skrzynki albo wykryć, że on zapisuje sobie na komputerze zdjęcia ładnych dziewczyn. Można być zazdrosnym o wirtualnych znajomych, wrzucane do sieci zdjęcia, `lajki` pod linkiem albo o to, że był dostępny o czwartej nad ranem. Można być zazdrosnym o konkrety albo tak  z reguły. A najcięższą formą zazdrości jest obsesja na puncie dziewczyny, która próbowała lub odbiła Ci faceta.  To już nawet nie zazdrość, to osobisty porachunek. Facet dawno odszedł albo bezpiecznie siedzi u Twojego boku a Ty nadal obsesyjnie sprawdzasz profil tamtej. A teraz moja ulubiona część wypowiedzi: podpieranie tezy faktami. Dawna znajoma do tego stopnia oszalała na punkcie dziewczyny, z którą on kiedyś sypiał, że założyła sobie lewe konto na facebooku, z którego pisała do wspomnianej dewiantki. Profil Michała Żyłowskiego był do tego stopnia autentyczny, że jego stworzenie pochłonęło kilka tygodni. Michał miał znajomych, którzy komentowali mu zdjęcia, udzielał się na ulubionych profilach i udostępniał zabawne obrazki z kwejka. Śmieszne czy straszne?

Jeśli nie dasz się zwariować to nawet z zazdrości możesz czerpać uciechę. Bo jest w tym uczuciu coś satysfakcjonującego- chce go pięć innych ale on wybiera Ciebie.
ps. Zawsze możesz sobie znaleźć przypadek beznadziejny i spać spokojnie. Ale czy kogokolwiek to kręci?

buty- Worldbox 499.99 zł -----> KLIK!
kurtka- Magnetic 206.99 zł -----> KLIK!
sukienka- Jesteś Modna 134.90 zł -----> KLIK!
szalik- Szaleo 44.99 zł -----> KLIK!
czapka- El Polako 49 zł -----> KLIK!

Ps.
Dość często pytacie nas czy znamy jakieś sklepy proponujące bardziej eleganckie i kobiece ubrania. Choć osobiście zdecydowanie bardziej lubimy styl sportowy to możemy Wam polecić nową kolekcję Nly Icons ---> KLIK!

Nasze ulubione modele poniżej. Całą kolekcja wykonana jest z bardzo dobrych jakościowo materiałów podkreślających kobiece atuty ;) ---> KLIK!Napisała: Pati
Zdjęcia: Marsi
Na zdjęciach: Pati
Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger