Kto nie ma szczęścia w miłości, ma w kartach... zróbmy więc kolejne rozdanie.

Ludzi pochodzących z różnych kultur, o różnym szczeblu w drabinie społecznej, kolorze skóry i zasobności portfela łączy jeden fakt. Biedny czy bogaty, chudy, gruby, lekarz czy sprzedawca, każdy chciałby mieć u boku osobę, której może zaufać, powierzyć swoje troski, podzielić się pozytywną nowinką albo zwyczajnie zaprosić na obiad. Szczęście w pojedynkę nieszczególnie cieszy. Nieszczęście dzielone na pół wywiera łagodniejsze skutki. Dlatego niezależnie od tego czy wrzucamy się do teczki z napisem `powodzi mi się`, czy do tej zatytułowanej `to jeszcze nie to`- chcemy wiedzieć, że nie tkwimy w tym sami. Prócz wspólnego faktu jakim jest sama ochota na miłość łączy nas coś jeszcze- mega ciężko ją znaleźć. Mówi się, że bogatszym łatwiej bo na hajs lecą ładne a w ładnych łatwiej się zakochać. Z tym, że miłość do wyglądu ma krótkie nogi i brzydko pachnie dlatego nie jest w stanie długo cieszyć. Z kolei w biedzie o nią ciężej, bo gdy w powietrzu dynda niespłacony kredyt i brak środków na kolację lub kino to ciężko podsycać uczucie. I za to powinniśmy być własnie wdzięczni zakochaniu- nie znasz dnia ani godziny, nie ma reguł i pobitych garów. Wczorajszy wieczór spędzany w składzie podstawowym poruszył wiele wątków z tym miłosnym na czele.
Marsi: Ale wiecie dziewczyny, kto nie ma szczęścia w miłości ten ma w kartach a my ciągle gramy!
Pati: Fajnie byłoby mieć trochę tu i trochę tu....
Oka: Albo gdziekolwiek.
Wierzę, a nawet wiem, że nie jesteśmy jedynymi istotami kroczącymi po tej ziemi zastanawiającymi się GDZIE TEN JEDYNY?? O tyle dobrze, że nie jesteśmy tymi, które kroczą po ziemi z facetem u boku wciąż zastanawiając się KIEDY PRZYJDZIE TEN JEDYNY??? Gdybym była Simsem nad głową wyświetlałaby mi się chmurka z ikonką czerwonego pytajnika i serca. Zmusić się nie da, czekać nie lubimy, szukać nie wypada. Z kolei zawiesić się jak plankton w zatoce miłości nikt nie chce. Człowiek ogląda romantyczne filmy, amerykańskie klipy i czyta komisy w Bravo i tylko się dołuje bo mu się wydaje, że to takie proste a on nieudacznik wciąż na rynku singli.
Życie bywa przewrotne, na jego podstawie pisane są scenariusze. Kiedyś powstanie druga część Pretty Woman oparta na mojej historii. Ale jeszcze nie dziś.


czapka: SnapBox
koszulka: Bludshop
buty: KissMyKicks
Napisała: Pati
Zdjęcia: Pati
Na zdjęciach: Marsi
Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger