Przygotuj się z nami do lata.

Wiosna w tym roku delikatnie o nas zapomniała, jeszcze tydzień temu wyprowadzałyśmy psa w kurtce z futrem. Na szczęście pogoda w porę się opamiętała i aktualnie za oknem ponad 16 stopni. Temperatura wzrasta, co nieubłaganie zwiastuje sezon bikini. Lada dzień trzeba będzie zrzucić ciuchy i pokazać się na plaży. Jeśli czujesz, że Twoja forma nie do końca jest taka jak być powinna, nic straconego. Masz jeszcze trochę czasu, bierz się do pracy ! Wystarczy miesiąc, aby zauważyć pierwsze efekty swojego wysiłku. Jeśli szukasz dodatkowej motywacji, wpadaj na jeden z naszych treningów ! Obiecujemy, że otrzymasz od nas zastrzyk pozytywnej energii, która pomoże Ci w osiągnięciu swojego wymarzonego celu.

GDZIE?
Warszawa, Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12

KIEDY?
13 maja (sobota) godz. 12.00

WSTĘP?
Bezpłatny

CO? 
Trening, warsztaty motywacyjne

DODATKOWO?
Do wszystkich osób, które dołączą do wydarzenia na fb ---> klik! powędrują wspaniałe paczki z prezentami. Najbardziej zaangażowani otrzymają również upominki od sklepu Go Sport.


Potrzebujesz jedynie stroju sportowego i pozytywnej energii, do zobaczenia <3DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO ---> klik!


Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger