Zdrowa kolekcja

W podstawówce raz w miesiącu przychodziła do nas prenumerata książki o Kubusiu Puchatku. Wyczekiwałyśmy tego dnia z utęsknieniem. Zamawianie prenumeraty czegokolwiek było kiedyś bardzo modne. Kurier przynosił pod drzwi atlasy, modele samolotów do sklejania albo kasety VHS do nauki angielskiego dla dzieci. Dziś ludzie nieco zrezygnowali z tej formy zbieractwa. Mamy dostęp do sklepów więc po co czekać cały miesiąc na ulubiony film czy poradnik? My jednak uważamy, że jest w tym sporo przyjemności. To tak jak wysyłanie pocztówek z wakacji. Po co to robić skoro można napisać smsa, nagrać film, snapa albo zadzwonić? A jednak nic nie jest w stanie równać się z tradycyjną kartką znad morza.


JEŚLI TEŻ TAK MIAŁEŚ...

Nazwy artykułów dostępnych w sklepach ze zdrową żywnością bardzo często  brzmią tajemniczo, a ich różnorodność może przyprawić o zawrót głowy. Zazwyczaj wydajemy krocie na zakup czegoś super-odżywczego, w końcu na zdrowiu się nie oszczędza. Niestety, po przyjściu do domu okazuje się, że nie mamy pomysłu na wykorzystanie magicznego produktu, a jego wielka paka ląduje na dnie szafki. Ten scenariusz spotykał często nas i nasze koleżanki dlatego wydaje nam się, że opcja, którą dzisiaj chcemy Wam polecić jest ciekawą alternatywą.PRENUMERATA ZDROWIA

Na stronie FitLoveBox  -> klik <-  wykupujemy abonament. Dzięki temu, co miesiąc będzie przychodzić do nas piękna paczka, w której znajdziemy rozmaite fit produkty. Każde pudełko zawiera dokładny opis wraz ze szczegółowymi przepisami kulinarnymi. Pozwoli to przetestować i przyzwyczaić się do wielu różnorodnych artykułów, które później mogą na stałe zagościć w naszej diecie.To super opcja w szczególności dla osób, które mają problem z dostępnością sklepów ze zdrową żywnością. Mamy możliwość skosztowania produktów, które ekipa  FitLoveBox  wybierze dla nas i przyśle w formie niespodzianki.

Sprwdź nasz najnowszy film na 
Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger