Domowy manicure hybrydowy. Krok po kroku.

Post nieco nietypowy ale ...

jakiś czas temu obiecałyśmy Wam posta z zestawem do domowego manicure hybrydowego, który prezentowałyśmy na Snapie (marsi_b / pati_bukowska). Początkowo miałyśmy wątpliwości, czy to zda egzamin. Dzisiaj możemy Wam szczerze polecić taką inwestycję. Przede wszystkim ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Cały zestaw kosztuje 249 zł plus lakier 29 zł (można zamówić tutaj) Z wyborem koloru miałyśmy największy problem, dziesięć naszych faworytów znajdziecie na zdjęciu poniżej. Zbliżają się Mikołajki więc taki zestaw będzie idealnym prezentem, który sprawimy sobie same :) W roli kosmetyczki Pati, w roli wymagającej klientki - Marsi. Klientka opuściła salon bardzo zadowolona, myślę, że chętnie skorzysta z moich usług w przyszłości ;p Manicure można oczywiście wykonać też samodzielnie. Poniżej krok po kroku przedstawiłyśmy sposób wykonania. Robi się to banalnie i przyjemnie.
Ps. Nie zapomnijcie o pachnących świeczkach i kawie dla klientki.

KROK #1
Nadaj płytce paznokcia odpowiedni kształt delikatnie piłując jej krawędź. Odsuwaj skórki przy pomocy stripera lub cążkami. Do matowienia służy blok polerski lub pilnik 180/240. Odtłuść paznokcie za pomocą Nail Cleaner Diamond Cosmetics.

KROK #2
Nałóż na paznokcie cienką warstwę bazy Semilac Base i utwardź w lampie. Lampa UV 6W, czyli taka jak w zestawie, utwardza w 60 sekund. 

KROK #3
Nałóż cienką warstwę koloru Semilac i utwardź w lampie. My nałożyłyśmy dwie warstwy, dzięki czemu kolor jest bardziej intensywny. 

KROK #4
Na koniec nałóż Top Semilac i utrwal go w lampie. My użyłyśmy nowości Top No Wipe, który nie wymaga już przemywania cleanerem. W przypadku użycia zwykłego topu- przemywamy pazurki cleanerem.

#GOTOWE
Efekt końcowy nie różni się niczym od tego z salonu. Użyłyśmy koloru 135 Frappe. Lakier idealnie się utwardza, kolor jest intensywny i trwały. Dodatkowo Pati narysowała urocze wzorki. Kiedyś była w tym całkiem dobra ;>

Wszystkie produkty wykorzystane w dzisiejszym poście możecie kupić na www.semilac.pl
Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger