Mama robiła mi kanapki z ogórkiem i pomidorem. Nadal żyję.

Ostatnio przebierając się w szatni na siłowni słyszałam rozmowę trzech absolutnie przeciętnych dziewczyn: blondynka, brunetka i czarnowłosa. Skończyły trening po czym zaczęły się wymieniać drogocennymi radami, ułatwiającymi drogę do idealnej sylwetki. Koleżanka brunetka zauważyła, że koleżanka blondynka ma w pudełku z jedzeniem pomidora i ogórka. `Nie powinnaś łączyć ogórka i pomidora bo ogórek zawiera enzym rozkładający witaminę C. A zamiast ryżu lepsza jest kasza jęczmienna. I z orzechów też zrezygnuj bo mają dużo kalorii`. Do rozmowy włącza się czarnowłosa: `Wiecie dziewczyny, jutro zamierzam owinąć brzuch folią, wtedy spala się więcej tłuszczu. I kupuję te Reeboki modelujące pośladki!`. Dorzuca blondyna: `A ja od czwartku będę łykać taki proszek zmniejszający apetyt, żeby nie zjeść za dużo na Wielkanoc. A po świętach przez tydzień będę na samych sokach, podobno mega się od tego chudnie!`

W takich momentach zawsze się zastanawiam, kto z nas zwariował.


Dostajemy od Was masę pytań odnośnie tego, jakie suplementy wybierać. Prawda jest taka, że na rynku dostępna jest masa produktów, które na każdego z nas będą wpływać inaczej. Dlatego dzięki StrongBox.pl możecie otrzymywać zbiór próbek najlepszych produktów. Na początku każdego miesiąca specjaliści fitness będą testować dostępne na rynku suplementy i wysyłać Wam pocztą te najlepsze!  


Prócz zestawu suplementów otrzymujecie również plan treningowy oraz porady i wskazówki.


Każdy z nas indywidualnie wybiera swój StrongBox, odpowiednio dostosowany do wzrostu, wagi, intensywności treningów i zmierzonego celu. Na dobry początek można wybrać opcję 
10 produktów miesięcznie w cenie 89 zł. -----> KLIK!

SIEDEM POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO JEŹDZIĆ NA ROLKACH:

1. W ruch wprawiasz wszystkie mięśnie nóg (szczególnie intensywnie pracują uda), mięśnie brzucha, pleców i rąk. 

2. Regularny trening podniesie i ładnie zaokrągli pośladki oraz zlikwiduje cellulit na udach, wzmocni mięśnie brzucha i poprawi ogólny wygląd sylwetki.

3. Uprawianie sportu na świeżym powietrzu poprawia kondycję cery, dotlenia organizm i powoduje, że krew w żyłach krąży szybciej.

4. Dzięki płynności wykonywanych ruchów nie powoduje się nagłych i intensywnych nacisków na stawy. Istotne jest to zwłaszcza w przypadku osób z dużą nadwagą, których stawy są szczególnie narażone na urazy.

5. Rolki poprawiają pracę serca i dotleniają organizm.

6. W ciągu jednej godziny regularnej jazdy na rolkach można spalić 600-700 kcal

7. Jeżdżąc na rolkach kształtujemy koordynację ruchową.


łyżworolki Spokey- 399,99 zł -----> KLIK!


Na zdjęciach: Pati

Zdjęcia: Marsi
Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger