Shake That Ass.

Zwabieni obecnością `dupy` klikamy w link z nadzieją, że znajdziemy pożywkę i ukojenie dla naszej duszy pod tytułem `może tyłek nie najgorszy ale nic innego do zaoferowania nie mają te tępe 1@#j!?%0`. Może to i prawda, nie będę prawić o pokładach naszych szarych komórek, chodzi o to, żeby udowodnić ludziom, że z jednej strony ostentacyjnie tępią obecność `nagości` a z drugiej strony jest to jedyna rzecz, która przykuwa ich uwagę. Nie chce nam się czytać o politycznych osiągnięciach, wielkich bohaterach, literackich nagrodach i dorobku cywilizacyjnym. A jeśli już się chce to od święta, nie za dużo, pobieżnie, lub w przerwie między przeglądaniem Pudla i tablicy na fejsie, albo zostaliśmy zwabieni podstępną parą cycków zerkającą na nas z wirtualnej reklamy. Jak to jest, że posty, które pochłaniają wiele czasu i kosztują dożo pracy cieszą się znikomym zainteresowaniem a głupie zdjęcie tyłka przed lustrem w kilka sekund uaktywnia rzeszę obserwatorów? W tym miejscu pozwolę sobie zacytować klasyka: `Ludzie już nie chcą czytać, to świat groteski, głosu rozsądku już nie słychać. Nie ma już bohaterów, teraz królem jest błazen. Teraz jest cool, luźno, super, bomba.` 

Ps. Ostatnio wyczytałam, że wątpliwej inteligencji celebrytka poprowadziła wykład dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego ucząc `Jak wzbudzać podziw`. Prócz niej wykładało wielu mądrych i szanowanych ludzi. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak lekcja z dupą w roli głównej, wyświetlaną na slajdach. 

Z jednej strony sprzeciwiamy się głupocie a z drugiej jest ona jedyną rzeczą która nas ciekawi, którą chcemy widzieć. A może to nie sprzeciw tylko hipokryzja?

Ps2. Dlaczego nas nie dziwi, że ten post będzie miał najwięcej wyświetleń ze wszystkich jakie do tej pory napisałyśmy?
Dzisiejsza stylówka z koszulką REST.FActory w roli głównej (;

Copyright © 2014 siostry bukowskie. , Blogger